• Šk. rok 2020/2021

        • Názov súťaže Mesiac Meno a priezvisko žiaka Umiestnenie

          iBobor - celoslovenská

          informatická online súťaž

          november Adam Obertan (3R). Kristína Gregová (3R), Emília Lichvárová (3R) úspešní riešitelia v kategórii Drobec (3. ročník)
          Patri Halčák (5R), Eva Sivuľová (5R), Tobias Schodolský (5R), Mária Špirková (5R). Jakub Kuzmiak (5R), Alexandra Zimová (5R), Nelly Anna Glosíková (4R), Samuel Kolej (5R) úspešní riešitelia v kategórii Bobrík (4. a 5. ročník)
          Michal Arendáč(7R), Elena Sipková (6R), Oliver Bittner (7R) úspešní riešitelia v kategórii Benjamín (6. a 7. ročník)
          Adam Paluba (9R) úspešný riešiteľ v kategórii Kadet (8. a 9. ročník)
           Rok rusínskej dediny - celosloveská výtvarná súťaž novenber Daniel Hutník (5R), Mária Špirková (5R), Liana Toporčíková (6R), kMaroš Hutník (7R), Zuzana Bučková (8R), Timotej Glosík (8R), Viktória Lichvarová (8R), Paulína Kormaníková (9R), Anežka Ladižinská (9R), Timea Sivuľková (9R), Simona Šimonová (9R) zaslané práce
          Timea Sivuľková (9R) 1. miesto
          Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo (online) november Zuzana Bučková (8R)  účasť
          Technická olympiáda - okresné kolo (online) november Zuzana Bučková (8R) - kategória A účasť
          Dejepisná olympiáda - okresné kolo online február Anna Bernátová (9R) - kategória C 1. miesto
          Zuzana Bučková (8R) - kategória D 2. miesto
          Danka Zimová (8R) - kategória D úspešná riešiteľka
          Dávid Halčák (7R) - kategória E 1. miesto
          Oliver Bittner (7R) - kategória E účasť
          Chemická olympiáda - okresné kolo marec Danka Zimová (8R) - kategória D účasť
          Pytagoriáda - okresné kolo (online) apríl Emília Lichvárová (3R) - kategória P3 úspešná riešiteľka
          Kristína Gregová  (3R) - kategória P3 účasť
          Nela Holíková  (3R) - kategória P3 účasť
          Natália Mačíková  (4R) - kategória P4 úspešná riešiteľka
          Radosla Zimová  (4R) - kategória P4 účasť
          Marko Škvara  (4R) - kategória P4 účasť
          Samuel Kolej  (5R) - kategória P5 úspešný riešiteľ
          Patrik Halčák  (5R) - kategória P5 úspešný riešiteľ
          Daniel Hutník  (5R) - kategória P5 úspešný riešiteľ
          Jakub Kuzmiak  (5R) - kategória P5 úspešný riešiteľ
          Liliana Hulvejová  (5R) - kategória P5 úspešná riešiteľka
          Alexandra Zimová  (5R) - kategória P5 úspešná riešiteľka
          Tobias Suchodolský  (5R) - kategória P5 účasť
          Lenka Zimová  (6R) - kategória P6 účasť
          Dávid Halčák   (7R) - kategória P7 účasť
          Zuzana Bučková  (8R) - kategória P8 účasť
          Danka Zimová (8R) - kategória P8 účasť
          Dejepisná olympiáda - krajské kolo (online) apríl Dávi Halčák (7R) - kategéria E úspešný riešiteľ
          Anna Bernátová - kategóroa C úspešná riešiteľka
          Biblická olympiáda - okresné kolo apríl Zuzana Bučková (8R), Liana Hutníková (8R), Danka Zimová (8R) 1. miesto

          Expert geniality

          celoslovenská vedomostná súťaž

          máj Oliver Bittner (7R) -  kategória Expert 7

          567. z 920

          Titul expert

          Samuel Kolej (5R) - kategória Expert 5

          261. z 1138

          Titul expert

          Patrik Halčák (5R) - kategória Expert 5

          380. z 1138

          Titul expert

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje