• Šk. rok 2016/2017

        • Názov súťaže Mesiac Meno a priezvisko žiaka Umiestnenie
          Cezpoľný beh - okresné kolo október Klaudia Halčáková (7R)

          celkovo

          8. miesto

          4 . miesto
          Ema Fröhlichová (7R) 31 . miesto
          Ondrej Česák (7R)

          celkovo 

          16. miesto

          32. miesto
          Patrik Lichvar (8R) 40. miesto

          iBobor - celoslovenská

          informatická online súťaž

          november

          Jakub Jozef Markovič (4R)

          Tomáš Štelmach (4R)

          Olívia Lichvárová (6R)

          Karolína Pataráková (9R)

          Emma Jedináková (9R)

          Filip Končár (9R)

          úspešní riešitelia

          II. Medzinárodný festival tvorivosti detí a mládeže

          november Liana Hutníková (4R) 2. miesto

          Zober loptu nie drogy- basketbal

          obvodné kolo

          november Ondrej Česák (7R), Milan Česák (8R), Branislav Firta (8R), Kristína Galajdová (8R), Patrik Lichvar (8R), Dominik Mosorjak (8R), Sarah-Mária Zimová (8R), Oliver Botoš (9R), Alexandra Jedináková (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R)  4. miesto

          Technická olympiáda

          - obvodné kolo

          december Adam Bittner (7R) - kategória B 2. miesto

          Lukáš Škvara (9R) a Adam Sivuľka (9R)

          - kategória A

          2. miesto
          Babka a dedko december Ema Fröhlichová (7R) víťazná práca
          Kristína Bučková (6R) práca uverejnená v zborníku
          Spevy môjho rodu - celoslovenský festival rusínskej ľudovej piesne december Liana Hutníková (4R) účasť
          Všetkovedko -  celoslovenská súťaž december Matúš Bittner (2R) titul "Všetkovedko"
          Dávid Halčák (3R)  titul "Všetkovedko"
          Oliver Bittner (3R) titul "Všetkovedko" a "Všetkovedko školy"
          Expert geniality - celoslovenská súťaž december Olívia Lichvárová (6R) Tajomstvá prírody - 100. miesto
          Katarína Zahorjanová (6R) Tajomstvá prírody - 126. miesto
          Adam Sivuľka (8R) Dejiny, udalosti, umenie - 52. miesto
          Šaliansky Maťko - obvodné kolo január Anna Bernátová (5R) diplom za výborný prednes
          Olívia Lichvárová (6R) účasť
          Geografická olympiáda - obvodné kolo február Emma Jedináková (9R) - kategória E účasť
          Ema Fröhlichová (7R) - kategória F účasť
          Klaudia Halčáková (7R) - kategória F účasť
          Anna Bernátová (5R) - kategória G účasť
          Basketbal - obvodné kolo dievčatá február Kristína Bučková (6R),Ema Fröhlichová (7R), Klaudia Halčáková (7R), Kristína Galajdová (8R), Nikola Kalisová (8R), Natália Kalisová (8R), Sarah Mária Zimová (8R), Emma Jedináková (9R) 3. miesto
          Basketbal - obvodné kolo chlapci február Ondrej Česák (7R), Milan Česák (8R), Patrik Lichvar (8R), Dominik Mosorjak (8R), Jerguš Zima (8R), Oliver Botoš (9R), Alexandra Jedináková (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R), Radoslav Zima (9R) účasť
          Pytagoriáda - obvodné kolo marec Michal Arendáč (3R) účasť
          Oliver Bittner (3R) účasť
          Maroš Hutník (3R) účasť
          Filip Patarák (6R) účasť
          Futbal - obvodné kolo marec Ondrej Česák (7R), Milan Česák (8R), Branislav Firta (8R) Patrik Lichvar (8R), Dominik Mosorjak (8R), Oliver Botoš (9R), Ján Piršč (9R) účasť
          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo marec Kristína Galajdová (8R) - kategória F účasť
          Natália Kalisová (8R) - kategória F účasť
          Nikola Kalisová (8R) - kategória F účasť
          Lukáč Lichvár (8R) - kategória F účasť
          Adam Sivuľka (9R) - kategória E účasť
          Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo marec Zuzana Bučková (4R) účasť
          Anna Bernátová (5R) účasť
          Simona Šimonová (5R) účasť
          Ema Fröhlichová (7R) - III. kategória: poézia diplom za výborný prednes
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec Kristína Bučková (6R), Ema Fröhlichová (7R), Karolína Pataráková (9R) 1. miesto
          Talent najmenších - obvodné kolo marec Adam Arendáč (2R) - kategória prednes čestné uznanie
          Matúš Markovič (2R) - kategória spev čestné uznanie
          Chemická olympiáda - obvodné kolo marec Viktória Bukovičová (9R) úspešný riešiteľ
          Alexandra Jedináková (9R) úspešný riešiteľ
          Emma Jedináková (9R) úspešný riešiteľ
          Volejbal - obvodné kolo marec Milan Česák (8R), Branislav Firta (8R), Patrik Lichvar (8R), Dominik Mosorjak (8R), Jerguš Zima (8R), Oliver Botoš (9R), Pavol Horbaľ (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R), Radoslav Zima (9R) 2. miesto
          Florbal marec Ondrej Česák (7R), MIlan Česák (8R), Branislav Firta (8R), Kristína Galajdová (8R),  Dominik Mosorjak (8R), Patrik Lichvar (8R), Sarah-Mária Zimová (8R), Oliver Botoš (9R), Alexandra Jedináková (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R) účasť
          Klokan - celoslovenská súťaž z matematiky marec Liliana Hulvejová (1R) školský šampión
          Patrik Halčák (1R) úspešný riešiteľ
          Samuel Kolej (1R) úspešný riešiteľ
          Michal Arendáč (3R) úspešný riešiteľ
          Tomáš Štelmach (4R) úspešný riešiteľ
          Okrené súťažná prehliadka detských folklórnych súborov apríl detský súbor Radosť umiestnenie v striebornom pásme
          Matematická olympiáda - obvodné kolo apríl  Kristína Bučková (6R) - kategŕia Z6 3. miesto
          Zober loptu nie drogy - futsal apríl MIlan Česák (8R), Branislav Firta (8R), Kristína Galajdová (8R),  Dominik Mosorjak (8R), Patrik Lichvar (8R), Sarah-Mária Zimová (8R), Pavol Horbaľ (9R), Alexandra Jedináková (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R) 7. miesto
          Biblická olympiáda - kajské kolo apríl Kristína Bučková (6R), Ema Fröhlichová (7R), Karolína Pataráková (9R) 4. miesto
          Florbal - okresné kolo chlapci apríl Milan Česák (8R), Patrik Lichvar (8R), Dominik Mosorjak (8R), Jerguš Zima (8R), Pavol Horbaľ (9R), Ján Piršč (9R), Lukáš Škvara (9R) 3. miesto
          Florbal - okresné kolo dievčatá apríl Kristína Bučková (6R), Ema Fröhlichová (7R), Klaudia Halčáková (7R), Kristína Galajdová (8R), Nikola Kalisová (8R), Sarah Mária Zimová (8R), Alexandra Jedináková (9R), Emma Jedináková (9R) 4. miesto
          Medzinárodný volejbalový turnaj v Levoči - žiacka kategória máj  Branislav Firta (8R), Kamil Hangurbadžo (8R),  Patrik Lichvar (8R), Jerguš Zima (8R), Sarah Mária Zimová (8R), Pavol Horbaľ (9R), Alexandra Jedináková (9R), Ján Piršč (9R), Adam Sivuľka (9R), Lukáš Škvara (9R), Radoslav Zima (9R) 2. miesto
          Medzníky 2. svetovej vojny máj Oliver Botoš (9R) 2. miesto

          2. miesto

          (skupina)

          Adam Sivuľka (9R) účasť
          Benjamín Sroka (9R) účasť
          Duchnovičov Prešov jún Nina Lichvarová (6R) 1. miesto - poézia II. kategória
          Olívia Lichvárová (6R) 1. miesto - próza II. kategória
          Ema Fröhlichová (7R)

          1. miesto - próza III. kategória

          "laureátka súťaže"

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje