• Školské kolo dejepisnej olympiády

• 7. decembra 2023 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo 16. ročníka dejepisnej olympiády, ktoré bolo v tomto roku zamerané na slovenské hrady. Do olympiády sa zapojili žiaci 7. až 9. ročníka. V kategórii E - boli úspešnými riešiteľmi všetci siedmaci - Nelly Anna Glosíková, Marko Škvara, Ema Špirková a Dávid Vislocký. Na okresné kolo postupujú dvaja s najvyšším bodovým ziskom - Nelly Anna a Ema. V kategórii D - boli úspešnými riešiteľkami a zároveň postupujúcimi ôsmačky Mária Špirková a Eva Sivuľková. V kategórii C sa súťaže zúčastnil deviatak Adam Arendáč. Všetkým postupujúcim prajeme veľa šťastia na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 5. februára 2024.

• Babka a dedko 2023

• Dňa 30.11.2023 prebehlo na Mestskom úrade v Starej Ľubovni slávnostné vyhodnotenie súťaže

Babka, Dedko 2023.

Teší nás, že sa prísnej porote páčili práce našich dvoch žiakov

4. ročníka Juraja Lichvára a Matúša Sivuľku.

Práca J. Lichvára získala hlavnú cenu, ktorú si spolu so svojou babkou Annou Zimovou prevzal na mestskom úrade.

Obidve vyhodnotené práce žiakov boli zverejnené v Zborníku .

Blahoželáme!