• Šk. rok 2018/2019

        • Názov súťaže Mesiac Meno a priezvisko žiaka Umiestnenie
          Cezpoľný beh - okresné kolo október Zuzana Bučková (6R) 8. miesto celkovo 2. miesto
          Klaudia Halčáková (9R) 2. miesto
          Ema Fröhlichová (9R) 23. miesto
          Martin Pacolt (6R) 28. miesto celkovo 12. miesto
          Matej Michalík (6R) 27. miesto
          Ondrej Česák (9R) 26. miesto
          Vŕbová píšťalka - okresné kolo november Mária Špirková (3R) - kategória I 3. miesto
          Liana Hutníková (6R) - kategória II 1. miesto

          iBobor - celoslovenská informatická online súťaž

          november

          Michal Arendáč (5R)

          Oliver Bittner (5R)

          Tobias Kundľa (5R)

          Anna Bernátová (7R)

          Paulína Kormaníková (7R)

          Anežka Ladižinská (7R)

          Adam Paluba (7R)

          Timea Sivuľková (7R)

          Olívia Lichvárová (8R)

          Adam Bittner (9R)

          Ema Frohlichová (9R)

          úspešní riešitelia
          Olympiáda zo slovenského jazyka - ovodné kolo november Ema Frohlichová (9R) 2. miesto
          Technická olympiáda - obvodné kolo november Róbert Škvara (7R) - kategória B 2. miesto
          Michal Nestorík (8R) a Filip Patarák (8R) - kategória A účasť
          Babka a dedko -  december Timea Sivuľková (7R) víťazná práca
          Viktória Lichvárová (6R) práca uverejnená v zborníku
          Zober loptu nie drogy - basketbal december Barbora Kalisová (6R), Kristína Bučková (8R), Karin Jedináková (8R), Nina Lichvarová (8R), Michal Nestorík (8R), Filip Patarák (8R), Katarína Zahorjanová (8R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R) 8. miesto
          Všetkovedko - celosloslenská súťaž december Samuel Kolej (3R)

          titul "všetkovedko školy" a "všetkovedko"

          54. miesto

          Expert geniality - celoslovenská súťaž december Adam Paluba (7R) Do you speak english? - 79. miesto 
          Olívia Lichvárová (8R) Tajomstvá prírody - 125. miesto
          Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo január Adam Paluba (7R) - kategória 1A 1. miesto - postup na krajské kolo
          Matematická olympiáda - obvodné kolo február Bianka Kseňáková (5R) - kategória Z5 účasť
          Miss bábika - obvodné kolo február Emília Lichvárová  účasť
          Geografická olympiáda - obvodné kolo február Klaudia Halčákvá (9R) - kategória E 1. miesto - postup na krajské kolo
          Ema Fröhlichová (9R) - kategória E úspešná riešiteľka
          Anna Bernátová (7R) - kategória F úspešná riešietľka
          Basketbal chlapci - obvodné kolo február Róbert Škvara (7R), Kristína Bučková (8R), Michal Nestorík (8R), Filip Patarák (8R), Adam Bittner (9R), Ondrej Česák (9R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R), Adrian Lichvar (9R) účasť
          Olympiáda v anglickom jazyku - krajské kolo február Adam Paluba (7R) - kategória 1A účasť
          Dejepisná olympiáda - obvodné kolo február Ema Fröhlichová (9R) - kategória C účasť
          Klaudia Halčáková (9R) - kategória C 2. miesto - postup na krajské kolo
          Basketbal - dievčatá - obvodné kolo február Zuazana Bučková (6R), Barbora Kalisová (6R), Anežka Ladižinská (7R), Kristína Bučková (8R), Karin Jedináková (8R), Nina Lichvárová (8R), Katarína ZAhorjanová (8R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R) 3. miesto
          Vesmír očami detí - okresné kolo február

          Samuel Kolej (3R)

          Tobias Suchodolský (3R)

          Alexandra Zimová (3R)

          Nina jedináková (6R)

          zaslané výtvarné práce
          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo marec Kristína Bučková (8R) - kategória F 2. miesto
          Olívia Lichvárová - kategória F účasť
          Filip Patarák - kategória F účasť
          Ema Fröhlichová  - kategória E 1. miesto - postup na krajské kolo
          Klaudia Halčáková - kategória E účasť
          Zober loptu nie drogy - futsal marec Michal Arendač (5R), Dávid Halčák (5R), Maroš Hutník (5R), Tobias Kundľa (5R), Barbora Kalisová (6R),  René Repka (6R), Róber Škvara (7R), Ondrej Česák (9R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R) účasť
          Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo marec Mária Špirková (3R) - I. kategória - poézia diplom za výborný prednes
          Simona Šimonová (7R) - III. kategória - poézia diplom za výborný prednes
          Olívia Lichvárová (8R) - III. kategória - próza diplom za výborný prednes
          Ema Fröhlichová (9R) - III. kategória - próza 3. miesto
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec

          Kristína Bučková (8R), Olívia Lichvárocá (8R),

          Ema Fröhlichová (9R)

          3. miesto
          Míľniky 2. svetovej vojny - okresné kolo marec Anna Bernátová (7R), Klaudia Haláková (9R), Ema Fröhlichová (9R) účasť
          Dúha - okresné kolo  

          Samuel Kolej (3R)

          Mária Špirková (3R)

          Barbora Kalisová (6R)

          Katarína Zahorjanová (8R)

          zaslané výtvarné práce
          Dejepisná olympiáda - krajské kolo marec Klaudia Halčáková (9R) účasť
          Talent najmenších - obvodné kolo marec Nela Holíková (1R) 2. miesto v prednese poézie a prózy
          Ema Špirková (2R) účasť
          Chemická olympiáda - obvodné kolo marec Ema Fröhlichová (9R) - kategória D 3. miesto
          Pytagoriáda - obvodné kolo marec Patrik Halčák (3R) - kategória P3 účasť
          Samuel Kolej (3R) - kategória P3 úspešný riešiteľ
          Alexandra Zimová (3R - kategória P3 účasť
          Lenka Zimová (4R) - kategória P4 účasť
          Michal Arendáč (5R) - kategória P5 účasť
          Bianka Kseňáková (5R) - kategória P5 účasť
          Timea Sivuľková (7R) - kategória P7 účasť
          Kristína Bučková (8R) - - kategória P8 účasť
          Olívia Lichvárová (8R) - kategória P3 úspešná riešiteľka
          Fyzikálna olympiáda - krajské kolo apríl Ema Fröhlichová - kategória E účasť
          Geografická olympiáda - krajské kolo apríl Klaudia Halčáková (9R) - kategória E účasť
          Florbal - okresné kolo dievčatá máj Zuzana Bučková (6R), Barbora Kalisová (6R),  anežka Ladižinská (7R), Kristína Bučková (8R), Karin Jedináková (8R), Nina LIchvarová (8R), Katarína Zahorjanová (8R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R) 4. miesto
          Florbal - okresné kolo chlapci máj Kamil Čopjak (5R), Dávid Halčák (5R), Maroš Hutník (5E), Tobias Kundľa (5R), Martin Pacolt (6R), Róbert Škvara (7R), Michal Nestorík (8R), Ondrej Česák (9R), Ema Fröhlichová (9R), Klaudia Halčáková (9R), Adrian LIchvar (9R) účasť
          Duchnovičov Prešov - okresné kolo máj Michaela Zimová (3R) - 1. kategória poézia 2. miesto
          Alexandra Zimová (3R) - 1. kategória próza 1. miesto
          Zuzana Bučková (6R) - 2. kategória próza 1. miesto
          Liana Hutníková (6R) - 2. kategória poézia 1. miesto
          Danka Zimová (6R) - 2. kategória próza 2. miesto
          Nina Lichvarová (8R) - 3. kategória poézia 1. miesto
          Olívia Lichvárová (8R) - 3. kategória próza 1. miesto
          Katarína Zahorjanová (8R) - 3. kategória poézia 1. miesto
          Ema Fröhlichová (9R) - 3. kategória próza 1. miesto
          Duchnovičov Prešov - celoslovenské kolo jún Alexandra Zimová (3R) - 1. kategória próza 1. miesto
          Zuzana Bučková (6R) - 2. kategória próza 3. miesto
          Liana Hutníková (6R) - 2. kategória poézia účasť
          Nina Lichvarová (8R) - 3. kategória poézia účasť
          Olívia Lichvárová (8R) - 3. kategória próza 2. miesto
          Katarína Zahorjanová (8R) - 3. kategória poézia 1. miesto
          Ema Fröhlichová (9R) - 3. kategória próza 1. miesto
          Englishstar -celoslovenská súťaž jún Emíla Lichvárová (1R) 96% úspešnosť
          Nela Holíková (1R) 96% úspešnosť
          Adam Paluba (7R) 98% úspešnosť
          Filip Patarák (9R) 92% úspešnosť

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje