• Šk. rok 2017/2018

        •  Názov súťaže 

           Mesiac 

             Meno a priezvisko žiaka   

           Umiestnenie 

          Cezpoľný beh

          - okresné kolo

          október Kristína Bučková (7R) 32. miesto

          celkovo

          7. miesto

          Klaudia Halčáková (8R) 2. miesto
          Ema Fröhlichová (8R) 38. miesto
          Lichvar Patrik (9R) 30. miesto

          celkovo

          12. miesto

          Mosorjak Dominik (9R) 25. miesto
          Zima Jerguš (9R) 24. miesto

          Vŕbová píšťalka

          - obvodné kolo

          november Liana Hutníková (5R)

          1. miesto

          v 2 kategórii

          iBobor - celoslovenská

          informatická online súťaž

          november

          Matúš Bittner (3R)

          Zuzana Bučková (5R)

          Barbora Kalisová (5R)

          Viktória Lichvárová (5R)

          Adam Paluba (6R)

          Katarína Zahorjanová (7R)

          Branislav Firta (9R)

          Nikola Kalisová (9R)

          Vladyslav Dubinin (9R)

          Kristína Galajdová (9R)

          úspešní riešitelia

          Dobrovoľná požiarna ochrana SR

          halová súťaž - okresné kolo

          november

          Stanislav Markovič (5R), Matej Michalik (5R), Bittner Adam (8R), Adrián Lichvar (8R) 

          10. miesto

          Kristína Bučková (7R), Karin Jedináková (7R), Nina Lichvarová (7R), Slavomíra Michaliková (7R)

          12. miesto

          Olympiáda zo slovenského jazyka - obvodné kolo

          november Ema Fröhlichová (8R) 4. miesto - úspešná riešiteľka
          Technická olympiáda - obvodné kolo november Filip Patarák (7R) 1. miesto - kategória B
          Adam Bittner (8R) a Lukáš Lichvár (9R) účasť
          Zober loptu nie drogy december Kristína Bučková (7R), Ondrej Česák (8R), Ema Fröhlichová (8R), Branislav Firta (9R), Kristína Galajdová (9R), Natália Kalisová (9R), Nikola Kalisová (9R), Patrik Lichvar (9R), Dominik Mosorjak (9R), Sarah-Mária Zimová (9R), Jerguš Zima (9R) 5. miesto
          Babka a dedko december Anna Bernátová (6R) víťazná práca
          Karin Markovičová (7R) práca uverejnená v zborníku
          Všetkovedko - celoslovenská súťaž december Samuel Kolej (2R)

          titul "všetkovedko" a "všetkovedko školy"

          17. miesto

          Expert geniality - celoslovenská súťaž december Adam Paluba (6R) Do you speak english? - 70. miesto
          Ema Fröhlichová (8R) Dejiny, udalosti, umenie - 88. miesto
          Šaliansky Maťko - obvodné kolo január Olívia Lichvárová (7R) účasť
          Katarína Zahorjanová (7R)
          Matematická olympiáda - obvodné kolo január Zuzana Bučková (5R) - kategória Z5 účasť
          Geografická olympiáda - obvodné kolo február Kristína Bučková (7R) - kategória F účasť
          Ema Fröhlichová (8R) - kategória E účasť
          Klaudia Halčáková (8R) - kategória E úspešná riešiteľka
          Spievajže si, spievaj - obvodné kolo február Liana Hutníková (5R) zlaté pásmo postup na krajské kolo
          Olympiáda v ruskom jazyku - krajské kolo február Vladyslav Dubinin (9R) 1. miesto v kategórii A3 - postup na celoslovenské kolo
          Pytagoriáda - obvodné kolo marec Michal Arendáč (4R) účasť
          Oliver Bittner (4R) účasť
          Dávid Halčák (4R) účasť
          Bianka Kseňáková (4R) účasť
          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo marec Ema Fröhlichová (8R) - kategória F 2. miesto
          Klaudia Halčáková (8R) - kategória F účasť
          Natália Kalisová (9R) - kategória E účasť
          Nikola Kalisová (9R)- kategória E účasť
          Lukáš Lichvár (9R) - kategória E účasť
          Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo marec Alexandra Zimová (2R) účasť
          Elenka Sipková (3R) účasť
          Simona Šimonová (6R) účasť
          Olívia Lichvárová (7R)

          diplom za výborný prednes v III. kategórii próza

          Ema Fröhlichová (8R) 2. miesto v III. kategórii poézia
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec Krisína Bučková (7R), Olívia Lichvárová (7R), Ema Fröhlichová (8R) 3. miesto
          Chemická olympiáda - obvodné kolo marec Kristína Galajdová (9R) úspešná riešiteľka
          Natália Kalisová (9R) úspešná riešiteľka
          Nikola Kalisová (9R) úspešná riešiteľka
          Lukáš Lichvár (9R) úspešný riešiteľ
          Míľniky 2. svetovej vojny  marec Branislav Firta (9R), Lukáš Lichvár (9R), Jerguš Zima (9R) 4. miesto
          Talent najmenších - obvodné kolo marec Emma Fábryová (1R) čestné uznanie - I. kategória prednes
          Eva Sivuľková (2R) čestné uznanie - II. kategória prednes
          Mária Špirková (2R) 3. miesto - II. kategória sólo spev
          Alexandra Špirková (2R) 2. miesto - II. kategória prednes
          Basketbal - obvodné kolo apríl Róbert Škvara (6R), Michal Nestorík (7R), Filip Patarák (7R), Ema Fröhlichová (8R), Nikola Kalisová ( 9R), Dominik Mosorjak (9R), Patrik Lichvár (9R), Jerguš Zima (9R) účasť
          Olympiáda v ruskom jazyku - celoslovenské kolo apríl Vladyslav Dubinin (9R) 7. miesto v kategórii A3
          Basketbal - dievčatá - obvodné kolo apríl

          Anežka Ladižinská (6R), Kristína Bučková (7R), Katarína Zahorjanová (7R), Ema Fröhlichová (8R), Klaudia Halčáková (8R), Kristína Galajdová (9R), Natália Kalisová (9R), Nikola Kalisová (9R), Sarah Mária Zimová (9R)

          4. miesto
          Matematická olymiáda - obvodné kolo apríl Kristína Bučková (7R) - kategória Z7 účasť
          Florbal - obvodné kolo dievčatá apríl Barbora Kalisová (5R), Anežka Ladižinská (6R), Kristína Bučková (7R), Karin Jedináková (7R), Ema Fröhlichová (8R), Klaudia Halčáková (8R), Kristína Galajdová (9R), Natália Kalisová (9R), Nikola Kalisová (9R), Sarah Mária Zimová (9R) 4. miesto
          Spievajže si, spievaj - krajské kolo  apríl Liana Hutníková (5R) zlaté pásmo
          Florbal - okresné kolo chlapci máj Róbert Škvara (6R), Michal Nestorík (7R), Filip Patarák (7R), Ondrej Česák (8R), Adrián Lichvar (8R), Branislav Firta (9R), Dominik Mosorjak (9R), Patril Lichvar (9R), Jerguš Zima (9R) 3. miesto
          McDonald CUP máj Daniel Hutník (9R), Matúš Markovič (3R), Simona Šinglárová (3R), Lenka Zimová (3R), Michal Arendáč (4R), Norbert Goc (4R), Dávid Halčák (4R), Maroš Hutník (4R), Tobias Hutník (4R)  účasť
          Zober loptu nie drogy - Futsal máj - jún Stanislav Markovič (5R), René Repka (5R), Róbert Škvara (6R), Ondrej Česák (8R), Branislav Firta (9R), Nikola Kalisová (9R), Dominik Mosorjak (9R), Patril Lichvar (9R), Jerguš Zima (9R), Sarah-Mária Zimová (9R) 7. miesto
          Duchnovičov Prešov - okresné kolo máj Alexandra Zimová (2R) - 1. kategória

          1. miesto v recitácii prózy

          Anna Bernátová (6R) - 2. kategória

          1. miesto v recitácii prózy

          Nina Lichvarová (7R)- 3. kategória

          2. miesto v recitácii prózy

          Olívia Lichvárová (7R) - 3. kategória

          1. miesto v recitácii prózy

          Ema Fröhlichová (8R) - 3. kategória 1. miesto v recitácii prózy

          Olívia Lichvárová (7R), Nina Lichvarová (7R), Ema Fröhlichová (8R) a Lukáš Lichvár (9R) - malá scénická forma

          1. miesto
          Makovická struna - okresné kolo máj Liana Hutníková (5R) umiestnenie v zlatom pásme
          Duchnovičov Prešov - celoslovenské kolo jún Alexandra Zimová (2R) - 1. kategória 3. miesto v recitácii prózy
          Anna Bernátová (6R) - 2. kategória účasť
          Nina Lichvarová (7R)- 3. kategória účasť
          Olívia Lichvárová (7R) - 3. kategória účasť
          Ema Fröhlichová (8R) - 3. kategória 1. miesto v recitácii prózy
          Olívia Lichvárová (7R), Nina Lichvarová (7R), Ema Fröhlichová (8R) a Lukáš Lichvár (9R) - malá scénická forma účasť
          Hliadky mladých zdravotníkov - okresná súťaž jún Zazana Bučková (5R), Danka Zimová (5R), Lenka Zimová (3R), Liliana Hulvejová (2R) a Alexandra Zimová (2R). 2. miesto

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje