• Šk. rok 2015/2016

        • Názov súťaže Mesiac Meno a priezvisko žiaka Výsledné umiestnenie
          Cezpoľný beh - obvodné kolo

          október

          Emma Jedináková (8R)

          Nikola Lichvarová (9R)

          Ema Tureková (9R)

          celkovo

          9. miesto

          15. miesto
          22. miesto
          23. miesto

          Lukáš Škvara (8R)

          Dárius Mosorjak (9R)

          Milan Sivuľka (9R)

          celkovo

          11. miesto

          32. miesto
          23. miesto
          41. miesto

          Florbal - obvodné kolo, mladší žiaci

          október

          Ondrej Česák (6R), Adrian Lichvár (6R), Branislav Firta (7R), Patrik Lichvár(7R), Dominik Mosorjak (7R), Jerguš Zima (7R), Milan Česák (7R)

          2. miesto

          Florbal - obvodné kolo, 1. stupeň

          október Maroš Hutník (2R), Tobias Kundľa (2R), Barbora Kalisová (3R), Stanislav Markovič (3R), Martin Pacolt (3R), Sarah Packová (4R), Róbert Škvara (4R) 4. miesto
          Florbal - obvodné kolo, staršie žiačky november Nikola Kalisová (7R), Alexandra Jedináková (8R), Emma Jedináková (8R), Terézia Kyšeľová (9R), Nikola Lichvarová (9R), Ema Tureková (9R) účasť
          iBobor - celoslovenká informatická online súťaž november

          Adam Paluba (4R)

          Kristína Galajdová (7R)

          úspešní riešietelia
          Florbal - krajské kolo, mladší žiaci november Ondrej Česák (6R), Adrian Lichvár (6R), Branislav Firta (7R), Patrik Lichvár(7R), Dominik Mosorjak (7R), Jerguš Zima (7R), Milan Česák (7R)

          4. miesto 

          (spolu 15 družstiev)

          Zober loptu nie drogy - basketbal obvodné kolo november Kamil Hangurbadžo (7R), Oliver Botoš (8R),  Alexandra Jedináková (8R), Emma Jedináková (8R), Lukáš Škvara (8R), Radoslav Zima (8R), Nikola Lichvarová (9R), Samuel Škvara (9R), Tomáš Toporčík (9R), Ema Tureková (9R) 4. miesto
          Technická olympiáda - obvodné kolo december Alexandra Jedináková (8R), Lukáš Škvara (8R) účasť
          Babka a dedko december

          Filip Patarák (5R)

          víťazná práca
          Timea Sivuľková (4R) Práca uverejnená v zborníku
          Expert geniality - celoslovenská súťaž december Ema Fröhlichová (6R) Spoločnosť kedysi a dnes - 105. miesto
          Adam Sivuľka (8R) Mozgolamy - 115. miesto
          Všetkovedko -  celoslovenská súťaž december Michal Arendáč (2R) titul "Všetkovedko"
          Oliver Bittner (2R)
          Olívia Lichvarová (5R)
          Filip Patarák (5R)
          Olympiáda v anglickom jazyku január

          Lukáš Lichvár (7R)

          Ema Tureková (9R)

          účasť
          Matematická olympiáda - obvodné kolo kategória Z5 január

          Kristína Bučková (5R)

          2. miesto
          Filip Patarák účasť

          Šaliansky Maťko - obvodné kolo

          január Ema Fröhlichová (6R) - 3.kategória 2. miesto
          Geografická olympiáda - obvodné kolo február Olívia Lichvárvá (5R) - kategória G účasť
          Filip Patarák (5R) - kategória G účasť
          Ema Fröhlichová (6R) - kategória F úspešná riešiteľka
          Klaudia Halčáková (6R) - kategória F  úspešná riešiteľka
          Kristína Galajdová (7R) - kategória F účasť
          Anna Mária Zimová (8R) - kategória E účasť
          Ema Tureková (9R) - kategória E účasť
          Pytagoriáda marec Tomáš Štelmach (3R) účasť
          Zuzana Bučková (3R) účasť
          Jakub Jozef Markovič (3R) účasť
          Danka Zimová (3R) účasť
          Viktória LIchvárová (3R) účasť
          Adam Paluba (4R) úspešný riešiteľ
          Kristína Bučková (5R) účasť
          Európa v škole - obvodné kolo, literárna tvorba marec Karolína Pataráková (8R) 1. miesto, postup na celoslovenské kolo
          Chemická olympiáda - obvodné kolo marec Adriana Katreničová (9R) úspešný riešiteľ
          Terézia Kyšeľová (9R) úspešný riešiteľ
          Ema Tureková  (9R) úspešný riešiteľ
          Nikola Lichvárová (9R) úspešný riešiteľ
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec Ema Fröhlichová (6R), Karolína Pataráková (8R), Anna Mária Zimová (8R) 2. miesto
          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo marec

          Adam Sivuľka (8R) - katefgória F

          Terezia Kyšeľová (9R)- katefgória E

          Adriana Katreničová (9R)- katefgória E

          účasť

          účasť

          účasť

          Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo marec Nina Lichvarová (5R) diplom z výborný prednes
          Terézia Kyšeľová (9R) diplom z výborný prednes
          Emka Frohlichová (6R) 2. miesto

          Detský hudobný folklór - ĽOS

          apríl Liana Hutníková (3R) umiestnenie v zlatom pásme

          Basketbal žiačok -

          obvodné kolo

          apríl K. Galajdová (7R), A. Jedináková (8R), E. Jedináková (8R), Na. Kalisová (7R), Ni.Kalisová (7R), T. Kyšeľová (9R), N. Lichvárová (9R), E. Tureková (9R), S. Vyrostková (8R), S.M. Zimová (7R) 3. miesto

          Basketbal chlapcov -

          obvodné kolo

          apríl O. Botoš (8R), M. Česák (7R), O. Česák (6R), B. Firta (7R), K. Hangurbadžo (7R),P. Lichvar (7R), L. Škvará (8R), S. Škvara (9R), T. Toporčík (9R), J. Zima (7R), R. Zima (8R) účasť

          Florbal - obvodné kolo

          chlapci

          máj O. Botoš (8R), O. Česák (6R), B. Firta (7R), K. Hangurbadžo (7R), P. Horbaľ (8R), P. Lichvár (7R), D. Mosorjak (7R), J. Piršč (8R), J. Zima (7R) 4. miesto

          Florbal - obvodné kolo

          dievčatá

          máj E. Fröhlichová (6R), K. Galajdová (7R), Na. Kalisová (7R), Ni. Kalisová (7R), S. M. Zimová (7R), V. Bukovičová (8R), A. Jedináková (8R), E. Jedináková (8R), N. Licharová (9R), E. Tureková (9R) 3. miesto

          Celoslovenská literárna a výtvarná súťaž -

          Dúha 2016

          máj

          F. Patarák (5R) Mimoriadna cena ĽOS v Starej Ľubovni za literárnu prácu v kategórii próza

          Mimoriadna cena ĽOS v Starej Ľubovni

          E. Fröhlichová (6R), A.M.Zimová (8R) čestné uznanie za literárne práce v kategórii poézi Čestné uznanie

          K. Pataráková (8R) čestné unanie za literárnu prácu v kategórii próza

          Čestné uznanie

          Futsalová Stará Ľubovňa
          2016

          máj

          K. Hangurbadžo (7R), P. Lichvár (7R), B. Firta (7R), M. Česák(7R), O. Česák (6R), O. Botoš (8R), S.M. Zimová (7R), A. Jedináková (8R), J.Piršč (8R), M. Sivuľka (9R)

          6. miesto z 10 družstiev
          Makovická struna máj Liana Hutníková (3R) umiestnenie v striebornom pásme
          McDonald CUP máj M. Hutník(2R), T. Kundľa(2R), K. Čopjak(2R), O. Bittner(2R), M. Arendáč(2R), S. Markovič(3R), M. Pacolt(3R), T. Štelmach(3R), R. Repka(3R), B. Kalisová(3R), R. Škvara(4R), S. Packová(4R) 6. miesto
          Atletika maj P. Lichvár(7R), M. Česák(7R), D. Mosorjak(7R), L. Škvara(8R), Dárius Mosorjak(9R), M. Sivuľka(9R) účasť
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje