• Šk. rok 2014/2015

        • Názov súťaže Mesiac Meno žiaka Výsledné umiestnenie

          Cezpoľný beh

          - obvodné kolo

          október

          Petra Horbaľová (9R)

          Nikola Lichvarová (8R)

          Ema Tureková (8R)

          8. miesto - družstvá 25. miesto
          20. miestp
          16. miesto

          Branislav Foľvarský (9R)

          František Giňa (8R)

          Juraj Matoľák (9R)

          6. miesto - družstvá 29. miesto
          21. miesto
          10. miesto
          Súťaž základných škôl severného Spiša október

          Olívia Lichvárová (4R), Filip Patarák (4R), Katarína Zahorjanová(4R)

          3. miesto kategória - Najkreatívnejšia tekvica
          Vŕbová píšťalka november Liana Hutníková (2R)  zlaté pásmo
          iBobor - online informatická súťaž november

          Filip Patarák (4R)

          Filip Končár (7R)

          Benjamín Sroka (7R)

          Nikola Lichvarová (8R)

          Ema Tureková (8R)

          Petra Horbaľová (9R)

          Katarína Ladižinská (9R)

          Nikola Škvarová (9R)

          úspešní riešitelia

          Florbal - obvodné kolo

          chlapci
           

          november Kristián Česák (6R), Patrik Lichvar (6R), Jerguš Zima (6R), František Giňa (8R), Jakub Bittner (9R), Branislav Foľvarský (9R), Juraj Matoľák (9R), Juraj Paluba (9R), Michal Zahorjan (9R) 3. miesto

          Florbal - obvodné kolo

          dievčatá

          november Ema Fröhlichová (5R), Kristína Galajdová (6R), Natália Kalisová (6R), Nikola Kalisová (6R), Sarah-Mária Zimová (6R), Viktória Bukovičová (7R), Alexandra Jedináková (7R), Emma Jedináková (7R), Nikola Lichvarová (8R), Ema Tureková (8R) účasť
          Zober loptu nie drogy - obvodné kolo november Tomáš Toporčík (8R), Jakub Bittner (9R), Branislav Foľvarský (9R), Petra Horbaľová (9R), Katarína Ladižinská (9R).  Kristián Lichvar (9R), Juraj Matoľák (9R), Nikola Škvarová (8R), Michal Zahorjan (9R) 3. miesto
          Olympiáda zo slovenského jazyka - obvodné kolo december Katarína Ladižinská (9R) 1. miesto
          Všetkovedko - celoslovenská súťaž december Olívia Lichvárová (4R) titul "Všetkovedko"
          Babka a dedko  december - vyhodnotenie Nikola a Natália Kalisové (6R) Cena vedúceho odboru školstva a kultúry MsÚ
          Olívia Lichvárová (4R) Práca uverejnená v zborníku
          Šaliansky Maťko - obvodné kolo január

          Filip Patarák (4R)

          Ema Fröhlichová (5R)

          Karolína Pataráková /7R)

          účasť
          Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo január

          Anna Mária Zimová (7R)

          Juraj Paluba (9R)

          7. miesto

          9. miesto

          Geografická olympiáda - obvodné kolo február Ema Fröhlichová (5R) - kategória G úspešná riešiteľka
          Klaudia Halčáková (5R) - kategória G úspešná riešiteľka
          Kristína Galajdová (6R) - kategória F účasť
          Emma Jedináková (7R) - kategória F účasť
          Anna Mária Zimová (7R) - kategória F účasť
          Juraj Paluba (9R) - kategória E úspešný riešiteľ
          Michal Zahorjan (9R) - kategória E úspešný riešiteľ
          Olympiáda zo slovenského jazyka - krajské kolo február Katarína Ladižinská (9R) 5. miesto
          Matematický klokan marec Oliver Bittner (1R) úspešný riešiteľ - školský šampión
          Dávid Halčák (1R) úspešný riešiteľ
          Basketbal - dievčatá obvodné kolo marec Kristína Galajdová (6R), Sarah Mária Zimová (6R), Viktória Bukovičová (7R), Alexandra Jedináková (7R), Emma Jedináková (7R), Nikola Lichvarová (8R), Ema Tureková (8R), Katarína Ladižinská (9R), Petra Horbaľová (9R), Nikola Škavarová (9R) účasť
          Basketbal -chlapci obvodné kolo marec Oliver Botoš (7R), Radoslav Zima (7R),  František Giňa (8R), Tomáš Toporčík (8R), Jakub Bittner (9R), Branislav Foľvarský (9R), Kristián Lichvar (9R), Juraj Matoľák (9R), Michal Zahorjan (9R) 4. miesto
          Európa v škole - literárna tvorba - okresné kolo marec

          Karolína Pataráková (7R)

          2. miesto 

          Adriana Katreničová (8R), Terézia Kyšeľová (8R) zaslané práce
          Európa v škole - výtvarná tvorba - okresné kolo marec Emma Jedináková (7R) zaslaná práca
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec

          Terézia Kyšeľová (8R)

          Katarína Ladižinská (9R)

          Juraj Paluba (9R)

          1. miesto
          Pytagoriáda - obvodné kolo marec Róbert Škvara (3R) - kategória P3 úspešný riešiteľ

          Anna Bernátová (3R), Adam Paluba (3R) - kategória P3

          Kristína Bučková (4R), Karin Markovičová (4R), Filip Patarák (4R), Patrícia Sipková (4R), Katarína Zahorjanová (4R) - kategória P4

          Ema Tureková (8R) - kategória P8

          účasť
          Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo marec Olívia Lichvarová (4R) - kategória 2 diplom za výborný prednes
          EmaFröhlichová (5R) - kategória 2 diplom za výborný prednes
          Anna Mária Zimová - kategória 3 1. miesto
          Fyzikálna olympiáda - okresné kolo marec Adriana Katreničová (8R) - kategória F účasť
          Terézia Kyšeľová (8R) -  kategória F 2. miesto
          Katarína Ladižinská (9R) -  kategória E 3. miesto
          Juraj Paluba (9R) -  kategória E 1. miesto
          Talent najmenších - okresné kolo marec Liana Hutníková (2R) - kategória spev 1. miesto
          Vojejbal - okresné kolo marec Oliver Botoš (7R), Radoslav Zima (7R), Samuel Škvara (8R), Jakub Bittner (9R), Branislav Foľvarský (9R), Michal Lichvar (9R), Juraj Matoľák (9R),  Michal Zahorjan (9R) 1. miesto
          Chemická olympiáda - okresné kolo marec Katarína Ladižinská (9R) úspešná riešiteľka
          Juraj Paluba (9R) úspešný riešiteľ
          Nikola Škvarová (9R) úspešná riešiteľka
          Michal Zahorjan (9R) úspešný riešiteľ
          Vojejbal - krajské kolo apríl Oliver Botoš (7R), Radoslav Zima (7R), Samuel Škvara (8R), Jakub Bittner (9R), Branislav Foľvarský (9R), Michal Lichvar (9R), Juraj Matoľák (9R),  Michal Zahorjan (9R) 2. miesto
          Biblická olympiáda - krajské kolo apríl

          Terézia Kyšeľová (8R)

          Katarína Ladižinská (9R)

          Juraj Paluba (9R)

          2. miesto
          Fyzikálna olympiáda - krajské kolo apríl Katarína Ladižinská (9R) účasť
          Juraj Paluba (9R) 3. miesto
          Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo apríl Anna Mária Zimová (7R) účasť
          Zober loptu nie drogy - futsal apríl - jún Alexandra Jedináková (7R), František Giňa (8R), Samuel Škvara (8R),Branislavv Foľvarský (9R), Petra Horbaľová (9R),  Kristián Lichvar (9R),Juraj Matoľák (9R), Michal Zahorjan (9R) 2. miesto
          Najkrajší list - celoslovenská súťaž v písaní súkroného listu máj Adriana Katreničová (8R) 2. miesto
          Okresné kolo v malom futbale - mladší žiaci máj Ondrej Česák (5R), Adrian Lichvar (5R), Milan Česák (6R), Branislav Firta (6R), Patrik Lichvar (6R), Dominik Mosorjak (6R), Oliver Botoš (7R) účasť
          Makovická struna máj Liana Hutníková (2R) strieborné pásmo
          Atletika - obvodné kolo žiakov máj Branislav Foľvarský (9R)

          1. miesto - 60m

          4. miesto - 300m

          František Giňa (8R)

          9. miesto - 60m

          10. miesto - diaľka

          Juraj Matoľák (9R)

          13. -14. miesto - diaľka

          3. miesto - kriketka

          Michal Lichvar (9R)

          7. - 8. miesto - kriketka

          8. miesto - guľa

          Lukáš Škvara (7R)

          20. miesto - 1000 m

          16. miesto - guľa

          Lukáš Škvara (7R), František Giňa (8R), Branislav Foľvarský (9R), Juraj Matoľák (9R) 6. miesto - štafeta 
          celkové hodnotenie 5. miesto
          Míľniky 2. svetovej vojny máj Milan Sivuľka (8R). Juraj Paluba (9R), Michal Zahorjan (9R) účasť

          Futbal - COOP jednota

          dievčatá

          jún EmaFröhlichová (5R), Kristína Galajdová (6R), Natála a Nikola Kalisové (6R), Sarah-Mária Zimová (6R), Alexandra Jedináková (7R), Viktória Bukovičová (7R), Emma Jedináková (7R), Ema Tureková (8R), Petra Horbaľová (9R), Katarína Ladižinská (9R), Nikola Škvarová (9R) účasť
          Mladý záchranár - okresné kolo jún Simona Šimonová (3R), Kristína Bučková (4R), Olívia Lichvárová (4R), EmaFröhlichová (5R), Klaudia Halčáková (5R) 2. miesto - 1. kategória
          Duchnovičov Prešov jún Olívia Lichvárová (4R) 3. miesto - 2. kategória poézia
          EmaFröhlichová (5R) 1. miesto - 2. kategória poézia
          Anna Mária Zimová (7R) 3. miesto - 3. kategória poézia

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje