• Šk. rok 2013/2014

        •  

          Názov súťaže

           

          Mesiac Meno žiaka Výsledné umiestnenie
          Duchnovičov Prešov 2013 september Ema Frӧhlichová (4R) 2. miesto - I. kategória poézia
          Anna Mária Zimová (6R) 2. miesto - kategória nábož. tématika
          Ema Tureková (7R) 3. miesto - II. kategória próza

          Spevy môjho rodu

          - krajské kolo

          september Liana Hutníková (1R) účasť

          Cezpoľný beh

          - obvodné kolo

          október

          Ivan Bajcura (9R)

          Adam Venglarčík (9R)

          1. miesto (chlapci - družstvá) 4. miesto
          3. miesto
          Juraj Matoľák (8R)   19. miesto

          Ema Tureková (6R)

          Nikoleta Katreničová (9R)

          7. miesto  (dievčatá - družstvá) 24. miesto
          12. miesto
          Petra Horbaľová (8R)   25. miesto

          Cezpoľný beh

          - krajské kolo

          október

          Ivan Bajcura (9R)

          Adam Venglarčík (9R)

          7. miesto 18. miesto
          20. miesto
          Juraj Matoľák (8R)   37. miesto
          Vŕbová Píšťalka november Liana Hutníková (1R) zlaté pásmo
          iBobor - informatická celoslovenská súťaž november

          Terézia Kyšeľová (7R)

          Ema Tureková (7R)

          Adriana Katreničová (7R)

          úspešné riešiteľky

          Zober loptu nie drogy

          - basketbal

          november - december Tomáš Toporčík (7R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Petra Horbaľová (8R),  Katarína Ladižinská (8R), Juraj Matoľák (8R), Andrea Fidermáková (9R), Kristína Lichvarová (9R), Milan Škavra (9R), Adam Venglarčík (9R) 4. miesto
          Babka a dedko december - vyhodnotenie

          Natália a Nikola Kalisové (5R)

          práca uverejnená v zborníku
          Adam Sivuľka (6R) práca uverejnená v zborníku
          Dominika Šimonová (9R) cena ved. odboru škol., kultúry a športu MsÚ SĽ

          Všetkovedko

          (celoslovenská súťaž)

          december

          Filip Patarák (3R)

          Olívia Lichvárová (3R)

          titul "Všetkovedko"
          Expert geniality - 2. téma: Tajomstvá prírody (celoslovenská súťaž) december Anna Mária Zimová  (6R) 38. miesto
          Technická olympiáda - obvodné kolo december

          Milan Škvara (9R)

          Juraj Paluba (8R)

          2. miesto - kategória A
          Ema Tureková (7R) účasť - kategória B)

          Olympiáda v anglickom jazyku 

          - obvodné kolo

          január Adriana Katreničová (7R) účasť
          Katarína Ladižinská (8R)
          Šaliansky Maťko - okresné kolo január Karolína Pataráková (6R) diplom za výborný prednes
          Matematická olympiáda - obvodné kolo január

          Nikoleta Katreničová (9R)

          Mariana Palubová (9R)

          účasť
          Geodrafická olympiáda - obvodné kolo február Kristína Galajdová (5R) - kategória I úspešná riešiteľka
          Adam Sivuľka (6R) - kategória H 2. miesto
          Emma Jedináková (6R) - kategória H 3. miesto
          Ema Tureková (7R) - kategória G účasť

          Samuel Škvara (7R) - kategória G

          účasť
          Michal Zahorjan (8R) - kategória F úspešný riešiteľ
          Katarína Ladižinská (8R) - kategória F účasť
          Juraj Paluba (8R) - kategória F účasť
          Nikoleta Katreničová (9R) - kategória E úspešná riešiteľka
          Mariana Palubová - kategória E účasť
          Vesmír očami detí február

          N. Kalisová (5R), Terézia Kyšeľová (7R), Ema Tureková (7R), Adriana Katreničová (7R) 

          zaslané výtvarné práce
          Miss Bábika február Liana Hutníková (1R) diplom za dramaturgiu
          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo marec Nikoleta Katreničová (9R) - kategória E 1. miesto
          Mariana Palubová (9R) - kategória E účasť

          Katarína Ladižinská (8R) - kategória F

          úspešná riešiteľka

          Juraj Paluba (8R) - kategória F účasť
          Pytagoriáda - obvodné kolo marec Kristína Bučková (3R) - kategória P3 3. miesto
          Olívia Lichvarová (3R) - kategória P3 úspešná riešiteľka
          Patrícia Sipková (P3) - kategória P3 účasť
          Adam Sivuľka (6R) - kategória P6 účasť
          Anna Mária Zimová (6R) - kategória P6 účasť
          Juraj Paluba (8R) - kategória P8 účasť
          Jakub Bittner (8R) - kategória P8 účasť
          Katarína Ladižinská (8R) - kategória P8 účasť
          Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo marec Olívia Lichvarová (3R) - próza I. kategória účasť
          Nina Lichvarová (3R) - poézia I. kategória účasť
          Ema Fröhlichová (4R) - poézia II. kategória 2. miesto
          Anna Mária Zimová -próza II. kategória účasť
          Nikola Škavrová (8R) - próza III. kategória diplom za výborný prednes
          Dúha - výtvarná súťaž marec

          Adriana Katreničová (7R), Terézia Kyšeľová (7R),

          Nikola Lichvarová (7R), Ema Tureková (7R)

          zaslané práce
          Klokan - celoslovenská vedomostná súťaž marec

          Olívia Lichvárová (3R)

          Filip Patarák (3R)

          Adam Sivuľka (6R)

          Mariana Palubová (9R)

          úspešní riešitelia
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec

          Ema Tureková (7R), Nikoleta Katreničová (9R),

          Mariana Palubová (9R)

          2. miesto
          Chemická olympiáda - obvodné kolo marec Nikoleta Katreničová (9R) úspešná riešiteľka
          Daniela Lichvárová (9R) úspešná riešiteľka
          Mariana Palubová (9R) 2. miesto
          Spievajže si, spievaj - okresné kolo marec Liana Hutníková (1R) zlaté pásmo
          Matematická olympiáda - obvodné kolo apríl Anna Mária Zimová (6R) - kategória Z6 účasť
          Adriana Katreničová (7R) - kategória Z7 účasť
          Geografická olympiáda - krajské kolo apríl Adam Sivuľka (6R) - kategória P6 účasť
          Volejbal - obvodné kolo apríl Kamil Hangurbadžo (5R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Michal Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Ivan Bajcura (9R), Kamil Karaš (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R) 1. miesto
          Florbal - obvodné kolo apríl

          Kamil Hangurbadžo (5R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Juraj Paluba (8R), Michal Zahorjan (8R), Ivan Bajcura (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R)

          1. miesto
          Fyzikálna olympiáda - krajské kolo apríl Nikoleta Katreničová (9R) účasť
          Basketbal - obvodné kolo apríl

          Kamil Hangurbadžo (5R), Tomáš Toporčík (7R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R),  Juraj Matoľák (8R), Michal Zahorjan (8R), Ivan Bajcura (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R)  

          3. miesto
          Chemická olympiáda - krajské kolo apríl Mariana Palubová (9R) - kategória E

          úspešná riešiteľka

          - 10. miesto
           

          Volejbal - krajské kolo apríl Kamil Hangurbadžo (5R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Michal Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Ivan Bajcura (9R), Kamil Karaš (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R) 3. miesto
          Florbal - krajské kolo apríl Kamil Hangurbadžo (5R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Juraj Paluba (8R), Michal Zahorjan (8R), Ivan Bajcura (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R) 3. miesto
          Záchvevy - výtvarná súťaž apríl

          Kristína Galajdová (5R), Nikola Kalisová (5R), Natália Kalisová(5R), Adriana Katreničová (7R), Terézia Kyšeľová (7R), Nikola Lichvarová (7R), Ema Tureková (7R), Nikoleta Katreničová (9R), Silvia Kormaníková (9R), Kristína Lichvarová (9R), Mariana Palubová (9R), Andrea Sokoľáková (9R, Milan Škvara (9R)

          zaslané práce
          Ľubovnianske hry - basketbal máj

          Tomáš Toporčík (7R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Michal Zahorjan (8R), Ivan Bajcura (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R)

          2. miesto
          Ľubovnianske hry - florbal máj

          Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Juraj Paluba (8R), Michal Zahorjan (8R), Ivan Bajcura (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R)

          1. miesto
          Ľubovnianske hry - volejbal máj Kamil Hangurbadžo (5R), Jakub Bittner (8R), Branislav Foľvarský (8R), Kristián Lichvar (8R), Michal Lichvar (8R), Juraj Matoľák (8R), Ivan Bajcura (9R), Kamil Karaš (9R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R) 1. miesto
          Mladý zdravotník - okresná súťaž máj Kristína Bučková (3R), Olívia Lichvarová (3R), Filip Patarák (3R), Ema Frӧhlichová (4R), Klaudia Halčáková (4R) účasť
          Turnaj v malom futbale pre žiakov 5. ročníka máj Ondrej Česák (5R), Branislav Firta (5R), Kristína Galajdová (5R), Patrik Lichvar (5R), Dominik Mosorjak (5R), Sarah Mária Zimová (5R), 3. miesto
          Ľubovnianske hry - atletika jún Nikoleta Katreničová (9R)

          60 m - 1. miesto

          skok do diaľky - 1. miesto

          Petra Horbaľová (8R)

          60 m - 12. miesto

          skok do diaľky - 17. miesto

          Nikola Lichvarová (7R)

          300 m - 8. miesto

          800 m - 7. miesto

          Ema Tuerková (7R) 

          300 m - 11. miesto

          800 m - 12. miesto

          Michaela Sroková (9R)

          hod kriketkou - 13. miesto

          vrh guľou - 11. miesto

          Kristína Lichvárová (9R)

          hod kriketkou - 19. miesto

          vrh guľou - 18. miesto

          Nikola Lichvarová (7R), Ema Tuerková (7R), Petra Horbaľová (8R),Nikoleta Katreničová (9R) štafeta - 7. miesto
          družstvo žiačok - celkovo 5. miesto
          Branisla Foľvarský (8R)

          60 m - 3. miesto

          300 m -2. miesto

          František Giňa (7R)

          60 m - 11. miesto

          skok do diaľky - 14. miesto

          Juraj Matoľák (8R)

          300 m - 12. miesto

          hod kriketkou - 19. miesto

          Adam Venglarčík (9R)

          1000 m - 2. miesto

          skok do diaľky - 6. miesto

          Ivan Bajcura (9R)

          1000 m - 2. miesto

          Milan Škvara (9R) vrh guľou - 10. miesto
          Michal Lichvar (8R)

          hod kriketkou - 12. miesto

          vrh guľou - 15. miesto

          František Giňa (7R), Branisla Foľvarský (8R), Milan Škvara (9R), Adam Venglarčík (9R) štafeta - 3. miesto
          družstvo žiakov - celkovo 4. miesto
          Duchnovičov Prešov 2014 jún Pavol Horbaľ (6R), Karolína Pataráková (6R), Ján Piršč (6R), Adam Sivuľka (6R), Lukáš Škvara (6R), Radoslav Zima (6R) divadlo - 2. miesto 
          Karolína Pataráková (6R) poézia - 2. miesto
          Anna Mária Zimová (6R) poézia - 2. miesto

          Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje