• Šk. rok 2012/2013

        • Názov súťaže Mesiac Meno žiaka Výsledné umiestnenie
          Cezpoľný beh

          október

          Petra Horbaľová (7R), Júlia Horbaľová (8R), Nikoleta Katreničová (8R)

          Juraj Matoľák (7R), Adam Venglarčík (8R), TomášLichvár (9R)

          6. miesto

           

          10. miesto

          Technická olympiáda - obvodné kolo november Milan Škvara (8R), Ján Škvara (8R) 4. miesto
          iBobor - informatická súťaž november

          Adam Sivuľka (5R), Ema Tureková (6R), Jakub Bittner(7R), Katarína Ladižinská (7R), Juraj Paluba (7R),

          Nikoleta Katreničová (8R), Mariana Palubová (8R), Dominika Šimonová (8R)

          úspešný riešiteľ
          Expert geniality november

          Michal Zahorjan (7R)

          Nikoleta Katreničová (8R)

          18. miesto - svetobežník

          89. miesto - tajomstvá prírody

          Všetkovedko november

          Adam Sivuľka (5R)

          Anna Mária Zimová (5R)

          Benjamín Sroka (5R)

          27. miesto

          42. miesto

          58. miesto

          Babka a dedko december

          Karolína Pataráková (5R)

          Mariana Palubová (8R)

          ocenená

          uverejnená v zborníku

          Zober loptu nie drogy - basketbal december - január

          Juraj Matoľák (7R), Jakub Bittner (7R), Adam venglarčík (8R), Dominik Makula (8R), Tomáš Lichvár (9R), Ján Hangurbadžo(9B), Júlia Horbaľová (8R), Andrea Sokoľáková (8R), Andea Fidermáková (8R), Tatiana Zimová (9R), Michaela Sroková (8R)

          4. miesto
          Miss bábika február

           Olívia Lichvarová (2R)

          1. miesto

          Geografická olympiáda -obvodné kolo

          február

          Nikoleta Katreničová (8R) 

          7. miesto - úspešná riešiteľka 

          Mariana Palubová (8R) 8. miesto - úspešná riešiteľka
          Michal Zahorjan (7R)  5. miesto - úspešný riešiteľ
          Juraj Paluba (7R) 9. miesto
          Katarína Ladižinská (7R) 10. miesto
          Ema Tureková (6R) 4. miesto - úspešná riešiteľka
          Samuel Škavara (6R) 7. miesto
          Adam Sivuľka (5R) 4. miesto - úspešný riešiteľ
          Anna Mária Zimová (5R) 9. miesto
          Európa v škole - výtvarná súťaž február Emma Jedináková (5R) zaslaná práca
          Východoslovenská energetika - výtvarná súťaž február

          Emma Jedináková (5R), Natália Kalisová (4R),

          Nikola Kalisová (4R), Kristína Gajdošová (4R)

          zaslané práce

          Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo

          kategória F

          marec

          Mariana Palubová (8R)

           

          Nikoleta Katreničová (8R)

          3. miesto (podľa bodov)

          9. miesto (podľa bodov)

          Chemická olympiáda - obvodné kolo

          kategória Dz

          marec

           

          Juraj Nestorik (9R)

          Veronika Škvarová (9R)

          Štefan Haščák (9R)

          (všetci: úspešný riešiteľ)

          6. miesto

          9. miesto

          10. miesto

          Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

          I. kategória

          marec Ema Fröhlichová (3R) 2. miesto v recitácii poézie
          Olívia Lichvárová (2R) 2. miesto v recitácii prózy

          Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo

          II. kategória

          marec Terézia Kyšeľová (6R) 2. miesto v recitácii poézie
          Nikola Škvarová (7R) diplom za výborný prednes
          Dúha - výtvarná súľaž marec

          Nikola Lichvarová (6R), Ema Tureková (6R),

          Katarína Ladižinská (7R)

          zaslané práce

          Pytagoriáda - obvodné kolo kategória P5

          marec

          Anna Mária Zimová (5R)

          Adam Sivuľka (5R)

          účasť

          Pytagoriáda - obvodné kolo kategória P7 a P8

          marec

          Katarína Ladižinská (7R), Nikoleta Katreničová (8R),

          Mariana Palubová (8R), Milan Škvara (8R)

          účasť
          Biblická olympiáda - obvodné kolo marec

          Júlia Horbaľová (8R), Nikoleta Katreničová (8R),

          Mariana Palubová (8R)

          1. miesto
          Basketbal žiakov marec Radoslav Zima (5R), Jakub Bittner (7R), Juraj Matoľák (7R), Adam Venglarčík (8R), Dominik Makula (8R), Tomáš Lichvar (9R), Ľubomír Matoľák (9R), Tatiana Zimová (9R) účasť
          Basketbal žiačok marec Alexandra Jedináková (5R), Petra Horbaľová (7R), Katarína Ladižinská (7R), Andrea Fidermáková (8R), Michaela Sroková (8R), Júlia Horbaľová (8R), Andrea Sokoľáková (8R), Tatiana Zimová (9R) účasť
          Orion Florbal cup marec Jakub Bittner (7R), Juraj Matoľák (7R), Michal Zahorja (7R), Branislav Foľvarský (7R), Ivan Bajcura (8R), Štefan Haščák (9R), Peter Foľvarský (9R), Ľubomír Matoľák (9R) účasť
          Talent najmenších apríl Simona Šimonová (1R) strieborné pásmo
          Nina Lichvarová (2R) strieborné pásmo
          Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo apríl Olívia Lichvárová (2R) účasť
          Biblická olympiáda - krajské kolo apríl

          Júlia Horbaľová (8R), Nikoleta Katreničová (8R),

          Mariana Palubová (8R)

          3. miesto
          Matematická olympiáda - obvodné kolo apríl

          Adriana Katreničová (6R), Ema Tureková (6R),

          Juraj Paluba (7R), Katarína Ladižinská (7R)

          účasť
          Futsal - Zober loptu nie drogy apríl

          Kamil Hangurbadžo (4.B), Juraj Matoľák (7R), MIchal Zahorjan (7R), František Giňa (7R), Jakub Bittner (7R), Adam Venglarčík (8R), Adrián Jedinák (8R), Petra Horbaľová (7R), Kristína Lichvarová (8R), Tatiana Zimová (9R) 

          účasť
          Ruské slovo - celoslovenské kolo apríl Andrea Sokoľáková (8R) 2. miesto
          Street hockey máj Branislav Foľvarský (7R), Kristián LIchvar (7R), Juraj Matoľák (7R), Ivan Bajcura (8R), Kamil Karaš (8R), Adam Venglarčík (8R), Štefan Haščák (9R), Ľuboš Matoľák (9R), Peter Foľvarský (9R), Tomáš Lichvár (9R) 3. miesto
          Ľahká atletika - obvodné kolo jún Tomáš Lichvár (8R) - beh 60m 1. miesto
          Tomáš Lichvár (8R) - beh 300m 3. miesto
          Nikoleta Katreničová - beh 60m 2. miesto
          Nikoleta Katreničová - skok do diaľky 2. miesto

          Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Kamienka
      • zskamienka@gmail.com
      • hricova@hotmail.com
      • sekretariát: 052 428 3521
      • 06532 Kamienka 113
      • Vedúca školskej jedálne email: sj.kamienka@gmail.com
      • Vedúca školskej jedálne telefón: 052 428 3522, 0919 420 354
      • Materská škola: 0910 365 486
      • Zástupca riaditeľa: zskamienka.zastupca@gmail.com
      • Vychovávateľky ŠKD 0902 785 789
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje