• CVČ pri ZŠ s MŠ Kamienka

Centrum voľného času pri ZŠ s MŠ Kamienka organizuje počas jarných prázdnin dňa 2. 3. 2020 (pondelok), pre deti navštevujúce ZÚ v CVČ "Športový deň na korčuliach." Poplatok za 2-hodinový prenájom ľadovej plochy hradí CVČ.

Žiakom budú v pondelok rozdané návratky o záujme o športové podujatie.

• Prerušenie prevádzky základnej školy Kamienka

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Kamienke po odporúčaní RÚVZ v Starej Ľubovni, z dôvodu zvýšenej chorobnosti žiakov, prerušuje prevádzku v základnej škole od stredy 19. 2. 2020 do piatku 21. 2. 2020.

Nástup do školy je v pondelok 24. 2. 2020.

• Dejepisná olympiáda

V piatok 14. 2. 2020 v priestoroch CVČ v Starej Ľubovni si žiaci overili svoje vedomosti z histórie v obvodnom kole dejepisnej olympiády, kde v kategórii C (žiaci 9. ročníka) žiačky Kristína Bučková získala 1. miesto a Olívia Lichvárová sa stala úspešnou riešiteľkou. V kategórii D (žiaci 8. ročníka) žiačka Anna Bernátová získala 1. miesto.

• Oznam MŠ

Dňa 19. 2. 2020 (streda) od 8,00 hodiny sa uskutoční školská depistáž pre predškolákov.

• Geografická olympiáda - obvodné kolo

Dňa 6. 2. 2020 sa v Starej Ľubovni uskutočnilo obvodné kolo geografickej olympiády, kde žiačka 8. ročníka Anna Bernátová získala 3. miesto v kategórii E pre žiakov 8. a 9. ročníka a žiačka 7. ročníka Zuzana Bučková v kategórii F pre žiakov 6. a 7. ročníka sa stala úspešnou riešiteľkou.

Dievčatám blahoželáme!

• Expert geniality

V tomto ročníku celoslovenskej súťaže Expert geniality sa do súťaže zapojilo 13 828 žiakov zo 662 škôl z celého Slovenska. Aj naši žiaci 2.stupňa sa do tejto súťaže zapojili a dosiahli aj vynikajúce výsledky.

Žiak 6. ročníka Michal Arendáč získal titul EXPERT v oblasti Ako funguje svet a žiačka 9.ročníka Olívia Lichvárová získala titul EXPERT v oblasti Od Dunaja k Tatrám. BLAHOŽELÁME!

• Finančná olympiáda

V stredu 5. februára 2020 zorganizovala Obchodná akadémia Stará Ľubovňa pre žiakov základných škôl "Finančnú olympiádu". Našu školu reprezentovalo družstvo v zložení Anna Bernátová (8R), Timea Sivuľková (8R), Olívia Lichvárová (9R) a Filip Patarák (9R). Spomedzi 12 družstiev skončili na 1. mieste.

• Šaliansky Maťko

Dňa 17. 1. 2020 sa v CVČ v Starej Ľubovni konala okresná súťaž v prednese povestí pod názvom Šaliansky Maťko.

Oceňujeme žiačky z 2. ročníka Kristínku Gregovú a 4. ročníka Marienku Špirkovú, ktoré sa do danej súťaže zapojili a úspešne reprezentovali našu školu. Obidve získali pochvalný list za výborný prednes v svojich kategóriách.

• Všetkovedko

Do celoslovenskej súťaže Všetkovedko sa aj v tomto školskom roku zapojili tisícky žiakov z celého Slovenska. Nechýbali medzi nimi aj naši žiaci z každého ročníka 1. stupňa ZŠ. Titulom Všetkovedko a Všetkovedko školy sa môže pochváliť žiačka 2. ročníka Emília Lichvárová, ktorá v súhrnom hodnotení v rámci celého Slovenska kde súťažilo 7794 detí sa umiestnila na 11. mieste spomedzi žiakov druhého ročníka.

• Výročná členská schôdza Jednoty dôchodcov Slovenska

Žiaci ZŠ s MŠ vystúpili na výročnej členskej schôdzi Jednoty dôchodcov 26. 1. 2020 v salóniku reštaurácie Drotár. Kristínka Gregová z 2. ročníka zarecitovala povesť, škôlkarky Ela Hutníková a Sofia Krettová zaspievali kamiensku ľudovú pesničku a šiestak Maroš Hutník prečítal svoju súťažnú prácu o babke Helene Raškevičovej, ktorá bola uverejnená v zborníku Babka, dedko 2019.

• Kroje v Kamienke
        • Karneval v ZŠ