• Technická olympiáda

• Aj tento školský rok mohli žiaci predviesť svoje technické zručnosti a vedomosti v obvodnom kole technickej olympiády, ktoré sa konalo 28.novembra.

Našu školu v kategórii A (pre 8. a 9. ročník) reprezentovali Róbert Škvara (8R) a Filip Patarák (9R), kde získali výborné 3. miesto.

• Olympiáda zo slovenského jazyka

• V stredu 27. novembra sa uskutočnilo obvodné kolo olympiády zo slovenského jazyka, kde žiačka 9. ročníka Olívia Lichvárová  získala v silnej konkurencii súťažiacich z 13 škôl výborné 3. miesto.

Blahoželáme!

• Hodina deťom

• V dňoch 12. až 14. novembra sa uskutočnila zbierka pre detičky pod názvom projektu "Hodina deťom".

Počas konania tejto zbierky sa vyzbieralo 56 eur, ktoré boli zaslané na účet tohto projektu.

Všetkým, ktorým prispeli do pokladničky srdečne ďakujeme.

• Vŕbová píšťalka - okresné kolo

• Dňa 14. novembra 2019 sa žiačka 4. ročníka, Mária Špirková, zúčastnilla okresného kola súťaže Vŕbová píšťalka.

V silnej konkurencii speváčok a spevákov sa vo svojej kategórii umiestnila na 2. mieste.

• iBobor - celoslovenská informatická súťaž

• V dňoch 11. až 15. novembra sa žiaci 3. až 9. ročníka zapojili do celoslovenskej informatickej online súťaže, kde v kategórii Drobec (3. ročník) boli úspešní riešitelia Dávid Vislocký (3R), Natália Mačíková (3R), Natália Kuzmiaková (3R), Ema Špirková (3R), Július Lichvár (3R), Marko Škvara (3R), Karin Kalisová (3R), Matej Bukovič (3R), Nelly Anna Glosíková (3R), Michaela Simoníková (3R), v katogórii Bobrík (4. a 5. ročník) Patrík Halčák (4R), Mária Špirková (4R), Tadeáš Mosorjak (5R), Tobias Suchodolský (4R), v kategórii Kadet (8. a 9. ročník) Olívia Lichvárová (9R), Timea Sivuľková (8R) a v kategórii Benjamín nebol žiaden žiak úspešným riešiteľom.

Poznámka: žiaci sú usporiadaní podľa úspešnosti v jednotlivých kategóriach.

• Olympiáda zo slovenského jazyka - školské kolo

• 6. novembra 2019 sa na našej škole uskutočnil 12. ročník  školského  kola Olympiády zo slovenského jazyka. Zúčastnili sa na ňom štyria deviataci  -- Kristína Bučková, Olívia Lichvárová, Filip Patarák a Katarína Zahorjanová. Vyskúšali si svoje vedomosti a zručnosti v didaktickom teste zo slovenského jazyka a literatúry, v druhej časti mali za úlohu urobiť transformáciu textu a v tretej časti napísať a predniesť ukážku  slávnostného prejavu na zadanú tému. Najúspešnejšou súťažiacou bola Olívia Lichvárová, ktorá bude našu školu reprezentovať aj na okresnom kole 27. novembra 2019.

• zskamienka@stonline.sk

• Koniec šk. roka 2019/2020