• Celoslovenská informatická súťaž iBobor

• Aj tento školský rok sa žiaci 3. - 9. ročníka zapojili do celoslovenskej online súťaže iBobor a prvýkrát od zapojenia školy do súťaže (už 11 rokov), žiak našej školy Patrik Halčák (5R) - kategória Bobrík, dosiahol plný počet bodov a percentil 100.

Ostatní úspešní riešitelia v jednotlivých kategóriách:

Drobec (žiaci 3. ročníka): Adam Obertan. Kristína Gregová, Emília Lichvárová

Bobrík (žiaci 4. a 5. ročník): Eva Sivuľová (5R), Tobias Schodolský (5R), Mária Špirková (5R). Jakub Kuzmiak (5R), Alexandra Zimová (5R), Nelly Anna Glosíková (4R), Samuel Kolej (5R)

Benjamín (žiaci 6. a 7. ročníka): Michal Arendáč(7R), Elena Sipková (6R), Oliver Bittner (7R)

Kadet (žiaci 8. a 9. ročníka): Adam Paluba (9R)

• Pracovné vyučovanie v 3. ročníku

• Ani si neuve­do­mu­jeme, koľko odpadu denne vyho­díme. Pozitívne je, že čoraz viac ľudí si začína uvedomovať nevyhnutnosť recyklácie odpadu.

Aj tretiaci na našej škole sa snažili využiť plastový, papierový a sklenený odpad na zútulnenie triedy a jesennú výzdobu v rámci pracovného vyučovania. Vytvorili nádobky, figúrky,  minisvietníky, krmítka aj traktor s prívesom.