• Lyžiarsky výcvik

• V prvý týždeň po prázdninách sa žiaci 6., 7. a 8. ročníka našej školy zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Ždiari.

Lyžiarsky výcvik bol organizovaný dennou formou a zúčastnilo sa ho 27 detí.Žiaci si postupne počas týždňa osvojili základné pohybové zručnosti z oblasti lyžovania, čoho výsledkom bolo úspešné zvládnutie lyžiarskeho výcviku každým zúčastneným žiakom.

V posledný deň výcviku si žiaci preverili nadobudnuté zručnosti v slalomových pretekoch.Zúčastneným žiakom ďakujem za ich vytrvalosť a trpezlivosť, a prajem im veľa ďalších športových úspechov.

Mgr. Barbora Augustínová

• Šaliansky Maťko - okresné kolo

• Dňa 20.1.2023 sa žiačky našej školy Júlia Zimová (4. ročník), Nelly Anna Glosiková (6. ročník), Ema Špirková (6. ročník), zúčastnili okresného kola súťaže Šaliansky Maťko.

Ich výkony boli vyhodnotené čestným uznaním za výborný prednes.

Blahoželáme!